INFOLINIA 801 101 201

O nas: Kompetencje

Zajmujemy się serwisem następujących UPSów APC:

Seria Back/ Seria SMART. Naprawa na poziomie komponentów, szybki czas naprawy, atrakcyjne ceny, gwarancja na wykonaną naprawę.

 

 

 Seria SMART RT (SURT) – UPSy topologii OnLine. Naprawa tych UPSów to nasza specjalność, nigdy się nie poddajemy, prawie 100% usterek usuwamy na poziomie komponentów, przeciętny czas naprawy to kilka dni, poziom reklamacji na wykonane naprawy jest bliski 0%. Na czas naprawy oferujemy UPSy zastępcze.

Smart-UPS On-Line

Seria SMART VT/ Galaxy3500 – klasyka w zakresie mocy 10 – 40kVA. Bardzo wydajne i niezawodne rozwiązanie, bardzo niski poziom awaryjności. To kolejna seria UPSów o której możemy powiedzieć że to nasza specjalność. Około 90% napraw wykonujemy na poziomie komponentów. Średni czas naprawy to około 7 dni, w krytycznych przypadkach staramy się ten czas skrócić lub udostępniamy klientom na czas naprawy zastępcze moduły mocy.

 

 

 

Seria SYMMETRA,SYMMETRA LX, SYMMETRA RM – idealne rozwiązanie w sytuacjach kiedy ciągłość zasilania jest najwyższym priorytetem. Modularna konstrukcja pozwala na diagnostykę i serwis bez wyłączania całego urządzenia. W naszym magazynach posiadamy komplet modłów zastępczych do UPSów jednofazowych serii SYMMETRA. W przypadku awarii jesteśmy w stanie szybko dostarczyć i wymienić wadliwy moduł który później, w naszym serwisie próbujemy naprawić. Skuteczność napraw modułów do UPSów serii SYMMETRA wynosi około 70%.

 

SILCON – idealne rozwiązanie tam gdzie koszt eksploatacji jest istotny. Te UPSy nie są już produkowane ale w użyciu jest ich jeszcze bardzo dużo. Dysponujemy kompletem części zamiennych do najczęściej spotykanych modeli o mocach 10, 20, 40KVA. Oferujemy okresowe przeglądy, naprawy i pełną obsługę.

 

SMART DP, MATRIX – rozwiązania nieco historyczne ale wciąż w użyciu. Również z naprawami tych modeli radzimy sobie doskonale.

 

Inne UPSy APC, UPSy innych producentów – też naprawiamy. Skontaktuj się z nami, znajdziemy rozwiązanie dla każdego problemu. 

Naprawa? Wsparcie techniczne? Pomoc? Wyślij zgłoszenie